Byly zápasy povedené i nepovedené, z těch je třeba se poučit, říká trenér U18 Lukáš Kříž

Byly zápasy povedené i nepovedené, z těch je třeba se poučit, říká trenér U18 Lukáš Kříž Z n o j m o - Rok 2017 byl pro dorostenecké kategorie rokem změn. Týkalo se to i našeho klubu, i on kvůli reorganizaci dorosteneckých soutěží vytvořil tým U18. Trenér Lukáš Kříž neměl vzhledem k úzkému kádru jednoduchou situaci. Přesto se dá říct, že jeho svěřenci navzdory nepovedenému startu do soutěže, obstáli

 
 
 

TRENÉR LUKÁŠ KŘÍŽ HODNOTÍ PODZIM U17

Hráčský kádr U18 byl, dá se říct, pro začátek sezony velice úzký vzhledem k nově zařazené kategorii a proto byla družstva U18 a U19 spojena a trénovala společně. S touto situací jsme se, když se podíváme na tabulku, celkem úspěšně vyrovnali. Kluci v určitých zápasech předvedli dobrou hru, zároveň vnitřní sílu a odhodlání. Zároveň musím přiznat, že pár zápasů se nám výsledkově ani herně nepodařilo a je potřeba se z těchto zápasů poučit.

Co se týče hráčské kostry kterou kádr U18 měl k dispozici tak jej tvořili zejména hráči Sivera, Bohdálek, Sysel, Merhaut, Kochan, Jucha a Kaššai. Déle bylo mužstvo doplňováno o hráče U19, U17, U16.

Celkově bych chtěl mužstvo pochválit za to, že i v nelehkých zápasech, kdy se nám nedařilo se pro další utkání dokázalo semknout. Dále bych chtěl poděkovat všem hráčům kteří z kategorii U19, U17, U16 nastoupili za toto mužstvo.

Podzim 2017/18
Umístění Zápasy VýhryRemízyProhryBodySkóre
91672723 39:56
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin