Jaroslav Svozil přestupuje do Opavy

Jaroslav Svozil přestupuje do Opavy Z n o j m o - Jaroslav Svozil prožil herně skvělý podzim, znojemský dres už však v jarní části sezóny Fortuna národní ligy oblékat nebude. Čtyřiadvacetiletý stoper přestupuje do aktuálně vedoucího týmu druhé ligy - Opavy, kde podepsal smlouvu na tři a půl roku. Již v pátek se zde zapojí do přípravy. Děkujeme Jardovi za služby, které pro Znojmo odvedl a přejeme hodně štěstí v novém působišti.

 
 
 
Jaroslav Svozil

Jaroslav Svozil oblékl poprvé znojemský dres již na jaře sezóny 2014/15. Společně s Pavlem Dreksou nastupoval ve stoperském duu, ovšem objevil si i na postu defenzivního záložníka. Po skončení hostování se v létě 2015 vrátil do Sigmy Olomouc, aby se po půl roce na jih Moravy opět zamířil. Tentokrát už to bylo na dva roky, nejprve na hostování, posléze na přestup. Nejvíce se mu vydařil uplynulý podzim, ve kterém patřil k oporám týmu, který skončil po první části sezóny na šestém místě. Za 1.SC odehrál celkem 67 zápasů a vstřelil jeden gól.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin