Luděk Zlámal nejlepším dorosteneckým trenérem roku 2017! Gratulujeme!

Luděk Zlámal nejlepším dorosteneckým trenérem roku 2017! Gratulujeme! Z n o j m o - V neděli 7. ledna se konal na pražském Žofíne 16. ročník Galavečeru Grassroots neprofesionálního fotbalu. A 1.SC Znojmo bylo vidět. V kategorii starší dorostenec obsadil třetí pozici Antonín Růsek, který na podzim hostoval ve Znojmě ze Zbrojovky Brno. To však nebylo vše, velkého úspěchu dosáhl trenér naší U17 Luděk Zlámal, který byl oceněn společně s Davidem Holoubkem nejlepším dorosteneckým trenérem roku 2017. A aby toho nebylo málo, bodovala i Andrea Stašková, odchovankyně FK Znojmo, která však oblékala i dres 1.SC Znojmo, triumfovala v kategorii talent roku.

 
 
 
LUDĚK ZLÁMAL

Luděk Zlámal přišel do Znojma v závěru roku 2014. Tehdy nahradil u týmu U16 Tibora Dudu, který v té době šel dělat asistenta trenéru A-týmu Ludevítu Grmelovi. V dalších dvou sezónách vedl Zlámal kategorii U19. V minulém ročníku s ní vybojoval v Moravskoslezské dorostenecké lize třetí místo. Aktuálně působí jakou kouč U17. Trenérovi posíláme pochopitelně velkou gratulaci! Ocenění umocňuje i to, že jej získal společně s Davidem Holoubkem, aktuálně novým trenérem A-týmu prvoligového Liberce.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin