V klubu již nebude působit chorvatský záložník Stijepo Njire, za Znojmo hrál tři roky

V klubu již nebude působit chorvatský záložník Stijepo Njire, za Znojmo hrál tři roky Z n o j m o - Jako by to bylo včera, kdy Stijepo Njire nastoupil v roce 2015 do zimní přípravy a vybojoval si místo v kádru 1.SC Znojmo. Na jihu Moravy poté strávil tři roky. Nyní se cesty chorvatského fotbalisty a klubu rozdělují. Obě strany se dohodly na ukončení spolupráce. Děkujeme Stijepovi za služby, které pro Znojmo odvedl a přejeme hodně štěstí v další fotbalové kariéře.

 
 
 
STIJEPO NJIRE

Chorvatský záložník přišel do Znojma v zimě 2015, kdy tým vedl Ludevít Grmela. Celkově za 1.SC odehrál 68 utkání a vstřelil 11 gólů. Nejlepší období prožil na podzim roku 2016, kdy se stal společně s Honzou Javůrkem nejproduktivnějším hráčem týmu. Povedené období mu však překazilo zranění a poté se již do hry tolik nedostával. Na podzim aktuální sezóny odehrál devět zápasů a vstřelil jeden gól. Stijepo vynikal především svoji precizní technikou, vyhlášené byly jeho přímé kopy, mezi jeho speciality patřily i pokutové kopy. Právě na jeho vytříbenou techniku se bude na jihu Moravy nejvíce vzpomínat. Hodně štěstí Stijepo a ať se daří!

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin