Zimní příprava na jarní část Fortuna národní ligy odstartovala!

Zimní příprava na jarní část Fortuna národní ligy odstartovala! Z n o j m o - Zpátky do fotbalové práce. Odpoledne 8. ledna odstartovala zimní příprava na jarní část Fortuna národní ligy. Trenér Jiří Balcárek přivítal v kabině na startu přípravy 23 hráčů, mezi nimiž byli i hráči na zkoušku. Za vedení uvítal tým na prahu začátku zimního drilu Jiří Tunka.

 
 
 

Oproti minulým startům přípravy se udála jedna změna. Místo rána se totiž hráči a realizační tým sešli odpoledne. Po dobrém obědu vládla uvolněná nálada. V kabině byly již tradičně vidět nové, ale i některé staronové tváře. Máme na mysli záložníka Dominika Urbančoka, který se vrátil z hostování ve Vítkovicích. Do přípravy se zapojí i stoper Daniel Odehnal, který po zranění z loňského roku celý podzim usilovně pracoval na návratu na zelený pažit.

V kabině naopak scházeli stoper Jaroslav Svozil (přestup Opava), Arťom Mešaninov (zraněný, návrat z hostování Baník Ostrava), záložníci Stijepo Njire (ukončení smlouvy) a Oleksiy Chereda (angažmá v jednání). Chyběl i Antonín Růsek, který se zapojil do přípravy v mateřském klubu - Zbrojovce Brno. Již na podzim pozorní fanoušci neregistrovali v našem týmu mladého záložníka Michala Holuba, kterého trápily vleklé zdravotní potíže. I z tohoto důvedu již v našem klubu působit nebude.

KÁDR NA STARTU ZIMNÍ PŘÍPRAVY 2018

BRANKÁŘI: Vlastimil VESELÝ, Jakub KONVALINA (návrat z hostování Tasovice), Jiří KOUKAL (U19)

HRÁČI: Radek MEZLÍK, David HELÍSEK, Tomáš CIHLÁŘ, Daniel ODEHNAL, Tomáš POSPÍŠIL, František MALÁR, Jan JAVŮREK, Jan HLADÍK, David ŠTROMBACH, Ondřej MACHUČA, Matúš LACKO, Dominik URBANČOK (návrat z hostování Vítkovice), Rostislav ŠAMÁNEK, Jakub TEPLÝ, Vojtěch ŠVARC (U19), Milan MORAVEC (U19)

HRÁČI NA ZKOUŠKU: Jakub VICHTA, Martin ANTL, Jan AMBROZEK (všichni Sigma Olomouc), Mahamadou DRAMÉ (volný hráč)

ODCHODY: Jaroslav SVOZIL (přestup Opava), Oleksiy CHEREDA (angažmá v jednání), Antonín RŮSEK (konec hostování Zbrojovka Brno), Stijepo NJIRE (ukončení smlouvy), Michal HOLUB (ukončení smlouvy), Arťom Mešaninov (konec hostování Baník Ostrava)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin