Do přípravy se na zkoušku zapojil bývalý stoper 1.SC Muamer Avdić

Do přípravy se na zkoušku zapojil bývalý stoper 1.SC Muamer Avdić Z n o j m o - Jednu známou tvář jsme uvítali v zimní přípravě. Na zkoušku se připojil k týmu Muamer Avdić. Bosenský stoper už ve Znojmě působil. Byl i u postupové sezóny do první ligy, byť jen na podzim. Už se zapojil s týmem do tréninku a ve středu nastoupí v Tipsport lize proti Zbrojovce Brno.

 
 
 
MUAMER AVDIĆ

Pamatujete? V postupové sezóně 2012/13 do první ligy zářil na podzim ve stoperském duu vedle kapitána Todora Yonova. O kom je řeč? O bosenském obránci Muameru Avdićovi. Skvělý podzim ho tenkrát vyšvihl jako objekt zájmu prvoligových klubů. Nakonec jej ulovila Zbrojovka Brno. V první lize se však neprosadil. Jednou z příčin byla i zranění, která bývalého mládežnického reprezentanta pronásledovala a limitovala. Nevyhnula se mu ani v Třinci. Naposled působil v třetiligovém Písku. Za Znojmo odehrál 29 utkání a vstřelil jeden gól. (STOPER, 185 CM, 25 LET)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin