Ve druhém utkání Tipsport ligy změříme síly se slovenskou Skalicou

Ve druhém utkání Tipsport ligy změříme síly se slovenskou Skalicou Z n o j m o - Druhým naším vystoupením v Tipsport lize bude utkání proti slovenské Skalici. Zatímco my již máme vstup do přípravy i do turnaje za sebou, u našeho soupeře půjde o první zápas v novém roce. Se Skalicou se střetává již třetí zimu v řadě, naposledy jsme ji právě v Brně podlehli 0:3. Utkání startuje ve 13:00, zápas je možnost sledovat prostřednictvím streamu na TV Tipsport.

 
 
 

V minulé sezóně sahali po postupu do první slovenské ligy, nakonec jí to však nevyšlo. O kom je řeč? O Skalici, našem druhém soupeři v Tipsport lize. V aktuálním ročníku druhé nejvyšší slovenské fotbalové soutěže jsou opět favority na posunutí se mezi elitu. Po podzimu vede Skalica tabulku bod před Sereďí a Lokomotivou Košice.


TIPSPORT LIGA
Sobota
13. ledna
13:00 hod.
On-line Twitter

MFK SKALICA

1.SC ZNOJMO FK

AREÁL VUT - BRNO

Z kádru Skalice lze určitě zmínit nejlepšího střelce týmu. Je jím Daniel Šebesta, který však proti nám v sobotu vzhledem k tomu, že doléčuje zranění, určitě nenastoupí. Fanouškům může být známé i jméno Lukáše Opiely, který má ve fotbalovém životopise přes sto startů v české lize v dresech Zlína a Mladé Boleslavi.

Se Skalicou jsme se střetli i v loňském ročníku Tipsport ligy a vzpomínky na tento duel nemáme příjemné. Slovenskému soupeři jsme podlehli 0:3. Ostatně na tradičním zimním turnaji nás provází nelichotivá statistika. Již sedm utkání v řadě čekáme na výhru. Naposled jsme v Tipsport lize zvítězili v roce 2014, kdy jsme jako účastník první ligy porazili Frýdek-Místek 4:1.

Stejně jako proti Zbrojovce, která nás ve středu porazila těsně 1:0, pošle v sobotu do utkání trenér Balcárek všechny hráče na zkoušku. Tedy už mimo Dramého, jehož test ve Znojmě byl ukončen. Kouč s výkonem svých svěřenců v úvodním přípravném utkání příliš spokojený nebyl, tak věřme, že se to po sobotě změní, a že nám narozdíl od středy bude přát i lepší počasí.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • josta: ..Ondra Sukup ve Zbrojovce odkaz .. ...
  • Jiří_M.: Posily z jun. ligy? Bravo, čekám, jak dlouho to na ...
  • robert.knebl: Njire také pryč ... hmm ... tak se nám to ...
  • demon.: Taky je třeba říct, že TOP 6 přece nemusí znamenat ...
  • robert.knebl: ... nemyslím si, že jsem jedinej, ale určitě jsem jeden ...
  • josta: ..souhlas. Ambicemi musí být nejvyšší. Nedávná minulost, tj. účast v ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin