Generálky dorosteneckých mužstev

Generálky dorosteneckých mužstev Z n o j m o - Kategorie U19 odehrála svojí generálku na jaro na umělé trávě v Bratislavě na Pasienkoch. Kategorie U16 poměřila síly s dorostem Novosedel.

 
 
 

SDM Domino Bratislava U19 - 1.SC Znojmo U19 3:1 (1:1)

Branka Znojma: Křivánek

Sestava Znojma: Polepil - Koch, Herman, Sivera, Kováč - Kochan (46. Sysel, 65. Martínek), Křivánek, Moravec, Kaššai (46. Kratochvíl) - Svoboda (35. Merhaut), Martínek (46. Zonyga)

Trenér Karel Bečka: V utkání jsme se prezentovali velmi nekolektivním pojetím hry a předvedli jsme celou řadu individuálních chyb. Generálka se nám nepovedla.

TJ Sokol Novosedly dorost - 1.SC Znojmo U16 2:5 (2:1)

Branky Znojma: Stix 3, Tumurbaatar, Růžička

Sestava Znojma: Vrba - Morong, Tumurbaatar, Kašpárek (41. Mrňa), Žůrek (41. Kocanda), Dvořáček (10. Pavlačka), Stix, Janík, Růžička (41. Dvořák), Vaníček

Trenér František Havlík: Utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme nehráli dobře, sice jsme měli v úvodu jasnou územní převahu, ale šance z ní plynoucí jsme trestuhodně Vaníčkem zahodili. Poté jsme inkasovali po individuálních chybách naprosto zbytečné branky. Ve hře bylo málo pohybu bez míče, spoustu zbytečných ztrát míčů, chyběla organizace hry. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn v sestavě a bylo to znát. Náš pohyb se výrazně zlepšil, míč nám chodil rychle od nohy, přenášením těžiště hry jsme si otevírali prostory k centru či k zakončení. Vyjma poslední minuty, kdy už koncentrace nebyla 100%, jsme soupeře do ničeho nepustili. Někteří hráči si výkonem ve druhém poločase řekli o větší porci minut v dalších zápasech, jiní naopak budou muset v tréninkovém procesu výrazně přidat.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin