Sobotní přípravné utkání ve Vyškově i s obráncem Ivanem Dujmovićem z Jihlavy

Sobotní přípravné utkání ve Vyškově i s obráncem Ivanem Dujmovićem z Jihlavy

Z n o j m o - V sobotu nás čeká přípravné utkání s třetiligovým Vyškovem a ve znojemské sestavě se objeví jedno nové jméno na zkoušku. Jedná se o bosenského obránce Ivana Dujmoviće, který působí v Jihlavě. Ten už také v pátek s týmem poprvé trénoval. Utkání ve Vyškově má výkop naplánován na 11:45.

 
 
 

Ivan Dujmović dorazil do Znojma na zkoušku v pátek a s týmem absolvoval první trénink. Bosenský devatenáctiletý obránce je kmenovým hráčem Jihlavy. V dresu Vyškova se naopak představí Dan Odehnal. Znojemský stoper má za sebou dlouhou rekonvalescenci po dubnovém zranění kolene. V třetiligovém týmu přichází v úvahu jeho jarní hostování, které by sloužilo jako rozehrání a nabrání opětovné zápasové praxe.


PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS
Sobota
10. února
11:45 hod.
Facebook Twitter

MFK VYŠKOV

1.SC ZNOJMO FK

UMT Vyškov
IVAN DUJMOVIĆ

Bosenský obránce a mládežnický reprezentant přestoupil do Jihlavy v roce 2016. Již dříve zde totiž na zkoušce zaujal a na Vysočinu však zamířil až po dovršení osmnácti let. V Jihlavě doposud nastupoval převážně za juniorský tým. Zahrál si i za A-tým zatím však pouze v přípravných utkáních. V jednom z nich nastoupil na podzim 2017 i proti Znojmu a byl tak u vysoké výhry 6:2. (OBRÁNCE, 189 cm, 19 LET)

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Miki4: Jednoznačně,klobouk dolu před panem Kohoutkem co udělal ze znojemským fotbalem ...
  • ZerekSu: Spojení pan Kalvoda, Laci v záloze a Váša v útoku ...
  • josta: ..velká poklona, úcta a poděkování panu Kohoutkovi, že povznesl fotbal ...
  • Miki4: Věříme panu Kalvodovi a myslím že redaktor webu 1.SC by ...
  • Mišák.z: odkaz ...
  • mišák.z: Nechci rejpat ale mohlo se napsat pár řádků jak je ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin