Trenér Balcárek po výhře nad Pardubicemi: Bylo to lepší než v předchozích utkáních, ale nepřeceňoval bych to

Trenér Balcárek po výhře nad Pardubicemi: Bylo to lepší než v předchozích utkáních, ale nepřeceňoval bych to B r n o - Letošní účinkování v Tipsport lize jsme zakončili výhrou nad Pardubicemi 2:1. Trenér Jiří Balcárek byl přece jen spokojenější s předvedenou hrou, než v předchozích utkáních. Stále však zmiňuje, že v této fázi je pro něj především důležité plnění tréninkové náplně, do které kondičně zapadaly i zápasy v Tipsport lize.

 
 
 

Máme za sebou poslední utkání v Tipsport lize, které jsme zvládli vítězně. Viděl jste oproti předchozím dvěma utkáním nějaký progres?
Bylo to lepší než v minulých dvou zápasech, ale nepřeceňoval bych to. Stále jsme v nějaké fázi, první mistrovské utkání je ještě daleko. V zápase byly určité nedostatky, ale když to vezmu komplexně, jsem spokojený, jak jsme utkání zvládli. Spadalo do rámce kondiční přípravy. V sobotu máme duel s Hodonínem, následuje kondiční soustředění, a pak už se budeme věnovat spíše herní složce.

Říkal jste, že utkání Tipsport ligy berete jako normální přátelské zápasy. Je možno tedy nějak v globálu zhodnotit naše vystoupení v turnaji?
Jak zmiňuješ, beru to jako normální přátelské zápasy. Zajíme mě, abychom naplnili tréninkovou část. Jsem rád, že se nám zatím vyhýbají zranění. Únava se bude kumulovat. Kádr jsme nějakým způsobem osekali, pořád ale doufám, že by mohli dva, tři hráči přijít.

Vrátím se ještě k utkání s Pardubicemi. Duel trochu symbolizoval uplynulý podzim. Soupeř se dostal do vedení po naší zbytečné chybě...
Nejenom ta velká hrubka. Na taktické poradě před zápasem jsem hráčům připomínal, že jsme dostali v předchozích utkáních tři góly, z čehož dva byly z rohu. Teď to bylo po chybě. Takže jsme ze čtyř gólů jen jeden dostali z nějaké vypracované situace. Nebylo to úplně o tom, že by nás soupeři nějak výrazně přehrávali. Ale nechci hodnotit herní stránku věci, protože jak už jsem zmiňoval, je to pro mě normální přátelské utkání a spíš se dívám na náplň tréninkové jednotky. Přátelský zápas je pro hráče v této fázi spíše takový bonbónek.

Testovaný útočník Honza Silný odehrál proti Pardubicím celá zápas, jak se vám jevil?
Odehrál slušné utkání, jeho zkouška ve Znojmě nadále pokračuje.

V druhé půli si vyzkoušel Tipsport ligy i dorostenec Milan Moravec. Jak se vám jeho výkon líbil?
Byl jsem s jeho výkonem spokojený. Ale u mladých hráčů je to tak, že musí dál pracovat. Není to o třiceti minutách v zápase. Je to o i další práci v tréninku.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • AdminMilanŠoba: Přeposílám vzkaz z Brazílie: Hello friends!! I am a collector of ...
  • Jiří_M.: I kdyby bylo vstupné poslední zápas zadarmo, nevěřím, že by ...
  • Junior28: Navrhuji, aby do utkání s Příbramí nastoupili hráči s dresy ...
  • Hodakkarel: Todor bohužel nesplňuje kvalifikační podmínky pro asistenta v profesionálním klubu. ...
  • HodakKarel: PO podzimu se především zranili v té době klíčoví hráči..Cihlář, ...
  • ZerekSu: Není poté otázka ho zkusit angažovat na pozici asistenta? :-)...i ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin