Varnsdorf se bude rvát o každý metr, očekává trenér Jiří Balcárek

Varnsdorf se bude rvát o každý metr, očekává trenér Jiří Balcárek Z n o j m o - Ve 14. kole Fortuna národní ligy nás čeká jedna z nejdelších cest v soutěži, míříme totiž až na sever k německým hranicím. Našim soupeřem bude čtrnáctý Varnsdorf. Ten je sice v tabulce na spodních místech, trenér Jiří Balcárek ale opět očekává náročný duel a varuje před lehkovážností.

 
 
 

V aktuálním ročníku FNL se na venkovních hřištích prezentujeme až na výjimky velice dobrými výkony, přesto jsme z posledních dvou vyšli naprázdno. V Třinci i na Žižkově jsme si vypracovali řadu šancí, které však zůstaly nezužitkovány. „V posledních dvou utkáních jsme i navzdory dobrému výkonu a spoustě vypracovaných šancí nezískali žádný bod, což bychom nyní samozřejmě chtěli změnit,“ potvrzuje trenér Jiří Balcárek.

Znojemský kouč varuje před nějakým podceněním s ohledem na umístění soupeře v tabulce. „Varnsdorf se nachází v dolní části tabulky, potřebuje každý bod, dá se tedy očekávat, že do duelu dá velké nasazení, agresivitu, srdce a bude se na hřišti rvát o každý metr,“ upozorňuje.


14.k. FNL
Neděle
5. listopadu
14:00 hod.
On-lineTwitter

FK VARNSDORF

1.SC ZNOJMO FK

MĚSTSKÝ STADION V KOTLINĚ

Nelehký zápas očekává i útočník Rosťa Šamánek. „Čekám těžké utkání, Varnsdorf se zvedá. Uhrál remízu v Opavě, zvítězil doma nad Frýdkem a jen těsně prohrál v Pardubicích. Takže čekám těžký zápas, ostatně jako každý v letošním ročníku FNL,“ říká autor tří gólů v aktuální sezóně.

Jak bylo zmíněno v úvodu, do Varnsdorfu nás čeká dlouhá cesta. „Nevadí mi to, zvykl jsem si. Akorát mám sedm žlutých, takže doufám, že nějak vydržím ještě. To jsem v životě nezažil. Doufám, že si z Varnsdorfu odvezeme alespoň bod,“ komentoval záložník Matúš Lacko.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • fridrich: Doufám, že špatně. Kdyby šlo o ligu, tak to pochopím, ...
  • Jarda001: Honza Javurek na zkousce v Jihlave tak jsem zvedav jak ...
  • Fridrich: Bylo psáno 16.6. v plánu přípravy, navíc je plán přípravy ...
  • Bořa: Až tady se dozvídám, že jsme hráli se Zlínem,to je ...
  • josta: ..z DAC odkaz://fcdac.sk/sk/spravy/2018/06/20/pripravne-stretnutie-fc-dac-1904---1-sc-znojmo-fk-13-11 ...
  • fridrich: I se Zlínem živě!!!!!! odkaz ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin