Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
robert.knebl | Znojmo
22.9.2017, 15:40
 
 
Z webu FNL:
16. KOLO: DŘÍVE ZAČNE HRADEC TAKÉ PROTI ZNOJMU
Stejně jako v případě utkání 14. kola, tak i o dvě kola později přivítá Hradec Králové svého soupeře Pod lízátky již od 14 hodin. Proti Znojmu se tak stane v sobotu 25. listopadu.
 
 
robert.knebl | Znojmo
22.9.2017, 15:37
 
 
odkaz

Videa ze zápas se Spartou Praha (3. kolo MOL cup) tedy konkrétně z webu CT sport by tady měli zůstat jako historický důkaz, kdy jsme si mohli říct, že jsme přehrávali AC Spartu Praha, přestože jsme prohráli. Takže odkaz výše.
 
 
robert.knebl | Znojmo
22.9.2017, 15:30
 
 
... když jsem se díval na kvalifikaci na MS ve fotbale žen ČR - Německo z Ústí n. Labem, tak tam říkali, že další kvalifikační duel s druhým Islandem se bude hrát ve Znojmě.

Je to tak? A kdy?

České fotbalistky podali proti olympijským vítězkám velmi sympatický výkon a prohráli jen se smolné kuriózní vlastní brance. Jinak si zasloužili remízu. Dle mého to bude zajímavý boj v dalším kvalifikačním utkání o postup.
 
 
robert.knebl | Znojmo
22.9.2017, 15:27
 
 
Reakce na Karel-K.Vary: Nechte toho hádání, nemá to cenu...
odkaz
... navíc, když i sparťanský kapitán řekne: ke konci se to na nás hrnulo ... to nemůže říct ani o některých týmech z 1. ligy. Vlastně si říkám, že to je ta nejhezčí vizitka ...

teď vyhrát s Táborskem a hned je šance povyskočit v tabulce např. i na postupová místa.

... těžší zápas nás čeká v Třinci - tento tým letos jede!

... jak jsem říkal před sezónou: dle mého patříme do TOP 5, ale bylo by moc fajn udržet stabilní výkony a výsledky, protože to nás může vyhoupnout na postupové místo.
... ostatně sezóna Radima Kučery je toho důkazem ... vedli jsme "suverénně" výkony i výsledkem FNL po půlce sezóny a pak skončili na nepopulární bronzové "nepostupové" příčce ... škoda ... ale letos to není nereálné ...

... velmi příjemně překvapuje Olympia Praha!!! Ta má zápas k dobru a pokud ho vyhraje, tak je rázem mezi prvními ... to asi nikdo nečekal ...
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
22.9.2017, 13:18
 
 
Nechte toho hádání, nemá to cenu, důležité je snad jak naší hrají. Díval jsem se na přenos a musím říci, že hra od našich chlapců byla určitě na úrovni první ligy. Když budeme v těchto výkonech pokračovat,tak v nár.lize nemáme soupeře. Nevím proč se stále vynáší do popředí zájmu Opava, když ta nic moc nehraje, má pouze o 1 bod více než my. Je stále vybírána pro tv přenosy, ale výkonama to na postup není. Věřím, že půjdeme tabulkou výše a potom bude otázka vedení klubu, zda případný postup ufinancuje.
 
 
Jiří_M. | Znojmo
22.9.2017, 06:56
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Pánové já už vám dám pokoj já jsem ...
Vaše slova: No a pak skupinka mladých nahoře asi 2 metry nad kotlem...
Pokud se nemýlím, tak skutečně 2 metry ZA posledním členem kotle je opravdu zábradlí...
Ale kašlu na to, gaučákům jako vy se nikdy nezavděčíme.
 
 
21.9.2017, 20:48
 
 
Pánové já už vám dám pokoj já jsem radost z fotbalu samo sebou měl. Jenom jsem tady napsal příspěvek sice negativní ale pravdivý a to se bohužel nenosí. Fanděte jak uznáte za vhodné máte mezi sebou i vysokoškoláky kteří umí spočítat že délka tribuny je cca 2.5 metru. Smajlík Znojmu přeji úspěch a slušným fanouškům hezkou podívanou. Mějte se.
 
 
mišák.z | Znojmo
21.9.2017, 18:29
 
 
Co k tomu říci.....Aby jsi se radoval z fotbalu tak se tady hádáš. Měl jsi jít sednout na tribunu nebo někam jinam. Když jdu do kotle nebo poblíž tak se fandí a je jasné že třeba neuvidíš přes vlajky atd,s tím musíš počítat.
 
 
Jiří_M. | Znojmo
21.9.2017, 18:24
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Vy mě pořád oba dva píšete že o tom...
Vážený pane z.i.z.o.u.
Já sem jeden z těch z kotle a pamatuji si vzestupy a pády znojemského fotbalu (i hokeje). Není mi 10 ani 50. Pokud bych měl IQ tykve, tak bych nevystudoval vysokou školu. Většina z nás má rodiny a v kotli se fandí a chodí s námi i ženy. A jelikož z tolika Vámi napsaných žvástů jsem dost zapoměl, tak 2m za kotlem je možná tak zábradlí.

Sláva fandům, co chodí na fotbal a ne do divadla. Zdar.
 
 
21.9.2017, 17:14
 
 
Vy mě pořád oba dva píšete že o tom nic nevím ať se k tomu nevyjadřuji ale pořádný argument. Já jsem si to vyfabuloval? Já vám toho člověka klidně popíši hubený kouty velký nos myslím že modrá bunda a na začátku zápasu se snažil hecovat diváky což mě přišlo v pohodě až do té doby než začal s těma rukama na vytírání pr.ele a někdo mu tam odpověděl a on po něm vystartoval a řval na něj drž p.ču drž p.icu ti říkám a končilo to že si na něj někde počká. Dotyčný se tomu smál za což jsem ho obdivoval. No a pak skupinka mladých nahoře asi 2 metry nad kotlem začla pořvávat po lidech vy p.iče fanděte atd. Takže žádná fabulace ale fakt. Já vím že se to nedá ovlivnit ale když se hlásí k vašemu kotli je to vaše vizitka.
 
 
demon. | Okurkari
21.9.2017, 16:42
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Neznám vás pravda ale jestli je něk...
" jejich výlet do Třebíče v dresech Znojma a Brodu atd. Oni ti dotyční dobře vědí moc dobře vědí."
To nevíme, povídej :-)

On je rozdíl mezi diskutováním a šířením lží a jakýchsi polopravd. A to děláš ty.
 
 
James1.SC | Okurkáři
21.9.2017, 16:37
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Neznám vás pravda ale jestli je něk...
To že někdo pořvával na diváky, že jsou p.če, jste si vyfabuloval. O ničem takovým nevím. Že se řvalo nejste v divadle, to ano. Ale v divadle skutečně ti lidi nebyli. Smajlík Že je cítit marihuana a že se někdo uchechtává při minutě ticha, se dá jen těžko ovlivnit. Jak říkáte seděl jste dál od kotle, těžko říct koho se to týká. Těch pět let kdy byla skupina Okurkáři aktivní na hokeji jsem nevynechal jediný domácí zápas, byl jsem i v několikrát Třebíči i v HB. Troufám si tvrdit, že o tom všem vím dost. Určitě víc než Vy, tak být Vámi se k takovým věcem nevyjadřuji.
 
 
21.9.2017, 16:28
 
 
Reakce na demon.: "Z hokejového fanclubu znám pár lidí p...
Diskuzní fórum je od toho aby se v něm diskutovalo. Vidíš to je stejný jako na tom fotbale chraň Bohu kdo nebude mít stejnej názor jako my. Bohužel tvoje smůla je že o tom nevím jen kulový. Já vím že pravda někdy bolí a špatně se poslouchá. Tak se se mnou nešpiň vždyť k tomu tě nikdo nenutí když jseš tak nad věcí.
 
 
21.9.2017, 16:21
 
 
Reakce na James1.SC: Mluvit o respektu a zároveň nás urá...
Neznám vás pravda ale jestli je někdo primitiv nebo IQ tikve se dá posoudit podle chování. A pokud někdo pořvává na ostatní své fanoušky vy p.če jedny tady nejste v divadle a na co máte ty ruce na vytírání p.dele atd. Jestli že je tam cítit kouř marihuany na 100 metrů a při minutě ticha za zesnulého se tam potom frajeři uchechtavají protože to asi začlo působit tak si myslím že takhle se chová primitiv. Nevím jestli se to týká přímo vás. Jak jsem psal já do Znojma nejezdím jen jednou za 5 let nebo na Spartu do téhle kategorie jste mě zařadil sám. Vyplonkovali tím nemyslím že nemůžete chodit na hokej ale skupina která si říká okurkáři se tam ze znojemským kotlem moc nepohodla bylo tam víc věcí jak už jsem psal třeba ten jejich výlet do Třebíče v dresech Znojma a Brodu atd. Oni ti dotyční dobře vědí moc dobře vědí.
 
 
demon. | Okurkari
21.9.2017, 16:07
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Ty vole co to je za větu fotbal byl...
"Z hokejového fanclubu znám pár lidí pravda ale nikdy jsem nebyl jeho členem jak jsem psal poslední roky mě práce rodina a závazky neumožňuje pravidelně chodit na hokej a fotbal"
Tak se přestaň montovat do věcí, o kterých víš naprostý kulový...
" to že vás vyplonkovali z hokeje"
Znovu: přestaň se montovat do věcí, o kterých víš kulový. Celkově by mě zajímalo, kde se vzala tady ta hovadina, že nás někdo vyhodil...
Resumé: Jednou za čas, semtam někam zajdeš, pravidelně nikam nechodíš, ale vše víš bůhví od koho a z nějakýho důvodu máš pocit, že na tvoje bláboly na fórech každý čeká. Stejně nechápu, proč se tu s tebou vůbec špiním...
 
 
James1.SC | Okurkáři
21.9.2017, 15:54
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Ty vole co to je za větu fotbal byl...
Mluvit o respektu a zároveň nás urážet, že jsme primitivové a IQ tykve, ikdyž nás absolutně neznáte a na fotbale jste poprvé po dlouhé době vypovídá mnoho o Vás. Možná na fotbal nechodíme od dob krajského přeboru na čafce, ale poslední čtyři sezony jsme na každým zápase kluky aktivně podporovali. Ikdyž se nedařilo, ikdyž bylo špatný počasí a na stadionu byly třeba jen dvě stovky lidí. Myslím si že naši podporu ocení hráči víc, než když někdo přijde jednou na Spartu a pak píše moudra na internetu. A ještě bych se Vás chtěl zeptat, kdo nás to měl vyplonkovat z hokeje?
 
 
21.9.2017, 15:18
 
 
Reakce na demon.: Ok, ty víš, kolik mi je, takže mě asi ...
Ty vole co to je za větu fotbal byl opomíjen poměrně neprávem takže jsme začali chodit 😁 teď jsi se vlastně veřejně přiznal že jsi před pár lety vůbec nevěděl že se fotbal ve Znojmě hraje. Takže na závěr to že vás vyplonkovali z hokeje a vy jste přešli na fotbal vás neopravňuje že sebe dělat patrioty znojemských fotbalových fans. Z hokejového fanclubu znám pár lidí pravda ale nikdy jsem nebyl jeho členem jak jsem psal poslední roky mě práce rodina a závazky neumožňuje pravidelně chodit na hokej a fotbal ale obou těmto sportům ve Znojmě fandím dál. Naučte se nějakému respektu a prvně si zjisti na koho křičíš až potom se můžete považovat za nějaký kotel nebo fanclub. Zatím jste od toho hodně daleko.
 
 
demon. | Okurkari
21.9.2017, 14:19
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: A jak víš že ten 20 ti letej soplak...
Ok, ty víš, kolik mi je, takže mě asi znáš. Super, ty jsi jen anonymní nick na internetu, takže absolutně netuším, proč bych ti měl na něco takovýho odpovídat...
Ale budiž. Na hokej chodíme, na Havl. Brod taky, ano fotbal byl opomíjen poměrně neprávem, takže jsme začali chodit. Stačí?
Teď já. Vždycky jsi byl hňup? Jak je možný, že spoustě lidem se včerejší atmosféra líbila, ale vždycky se najde nějakej takovej zizou, kterej má problém a musí brečet na internetu? Proč svoje postřehy nesdělíš hned? A vůbec, ty si stejně pojedeš svý a jako s jakýmkoliv hokejovým fansklubákem nemá cenu se o fandění vůbec bavit. Starej se o hokejovej kotel, kde z té hromady lidí fandí možná pět procent a zajímej se, proč tomu tak je. Uděláš líp, než když se budeš srát do nás. Měj se jak chceš.
 
 
robert.knebl | Znojmo
21.9.2017, 14:10
 
 
... za co jsem rád:
... že 1. SC Znojmo FK kotel má a fandí
....že AC Sparta Praha se posledních 15 minut bála o výsledek
....že jsme předvedli národu, že umíme hrát fotbal i proti historicky nejlepšímu celku v naší lize
....že bylo vyprodáno teda vlastně, že přišlo 3100 lidí v tomto počasí i přesto, že to bylo v ČT!
....hoši děkuji za předvedený výkon! Smekám klobouček.

... ke kotli ... ano, v kotli jsou určité zákonitosti, která je třeba ctít ... všechna čest, že existují fans, kteří fandí po celý zápas na rozdíl od některých, kteří ani nezatleskají ... kdyby každý tleskal jak kdysi dávno na ČAFCE nebo kdyby se někteří přidávali a nebáli se a necítili se divně, tak by atmosféra byla o poznání lepší ... a teď je možná "jen" 15 fans, ale nikdo neříká, že jich za 2 roky 3-10 násobek. Vše má svůj čas.
 
 
robert.knebl | Znojmo
21.9.2017, 14:03
 
 
Reakce na Junior28: Dobrý den, chtěl bych pochválit celé...
krásně se to čte ... :-)
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin