Starší dorost srážejí chyby, i proto v Prostějově nebodoval

Starší dorost srážejí chyby, i proto v Prostějově nebodoval Z n o j m o - Starší dorostenci zatím v aktuálním ročníku Moravskoslezské dorostenecké ligy čekají na výhru z hřiště soupeře. V Prostějově už leccos naznačila první půle, která přinesla domácím dvoubrankový náskok. V druhém dějství jsme sice Prostějovu zatopili prohře 2:3, ale nezabránili. Znovu jsme dle slov trenéra doplatili na laciné chyby, které nás ostatně málem stály výhru v minulém domácím utkání proti Opavě.

 
 
4. (Olympijská), úterý 5.9.2017
1.SK Prostějov - 1.SC Znojmo FK  3:2  (2:0)
Branky: 12. Smékal, 45. Přikryl, 59. Marčík - 48. Moravec, 78. V.Švarc
ŽK: 44. Kvapil (Prostějov)
Rozhodčí: Grečmal - Winkler, Pitner
1.SK Prostějov: Marek - Jurníček, Běhal, Popelka (c), Smékal, Přikryl (81. Zatloukal), Krátký, Kvapil (61. Luža), Popovič, Jašíček (89. Kyselý), Marčík (90+2. Grulich)
1.SC Znojmo FK: Koukal - Koch (80. Gutev), Pacula, Herman, Svoboda, Sysel (61. Sivera), Moravec (c), Křívánek, Kaššai, Jucha (71. Kochan), V.Švarc

Ohlasy trenérů

Karel Bečka (Znojmo): Dostáváme hloupé góly, prakticky je soupeři připravíme na zlatém podnose a soupeř je využije. Na těchto chybách musíme zapracovat a odstranit je, protože kazí náš celkem slušný výkon a stojí nás body.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin