Výborně! Starší dorost slaví první venkovní výhru!

Výborně! Starší dorost slaví první venkovní výhru! O s t r a v a / Z n o j m o - V úterý to staršímu dorostu v Prostějově nevyšlo, v pátek si ale svěřenci trenéra Bečky spravili náladu. Připsali si totiž první venkovní výhru, když porazili B-tým Baníku Ostrava. V utkání jsme si vytvořili "komfortní" náskok, když jsem v 60. minutě vedli i zásluhou gólů Vojty Švarce a Marka Svobody. Baník však v závěru mocně dotahoval, naštěstí se mu povedlo pouze snížit na konečných 2:3.

 
 
6. (Radvanice), pátek 8.9.2017
FC Baník Ostrava B - 1.SC Znojmo FK  2:3  (0:1)
Branky: 66. Tůma, 74. Magdon - 39. Kusyn (vlastní), 55. V. Švarc, 60. Svoboda
ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Duda - Ham, Picmaus
FC Baník Ostrava B: Murín - Stoklásek, Krakovčík (c), Herák, Dziuba, Kusyn (55. Sotorník), Tůma, Magdon, Rýc (46. Konečný), Podešva, Bloksch
1.SC Znojmo FK: Koukal - Koch, Pacula, Herman, Svoboda - Kaššai, Křivánek, Moravec (c), Sivera (67. Kratochvíl), Kochan (60. Jucha) - V. Švarc (90. Neumann)

Ohlasy trenérů

Karel Bečka (Znojmo): Těžké utkání s dobrým soupeřem, dostali jsme se do vedení 3:0 a jen těsně jsme náskok uhájili. Baník nás dostal v posledních třiceti minutách pod velký tlak, ale vítězství jsme uhájili díky bojovnosti všech hráčů.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin