Zbrojovka rozhodla o výhře nad starším dorostem již v první půli

Zbrojovka rozhodla o výhře nad starším dorostem již v první půli B r n o / Z n o j m o - Starší dorost se proti béčku Zbrojovky Brno musel obejít bez kapitána Milana Moravce, který si odpykával trest za vyloučení v předchozím utkání, což byla to pochopitelně velká ztráta. První půle se nám vůbec nevydařila a v podstatě jsme v ní ztratili šanci na dobrý výsledek. Brňané doslova ovládli první půli 4:1, když se hattrickem prezentoval Pachlopník a v druhém dějství už si pohodlný náskok pohlídali. Ostatně hodnocení znojemského trenéra Karla Bečky mluví samo za sebe.

 
 
8. (Mokrá-Horákov), středa 18.10.2017
FC Zbrojovka Brno B - 1.SC Znojmo FK  5:2  (4:1)
Branky: 25., 36. a 39. Pachlopník, 6. Slunský, 90. A. Svoboda
ŽK: 48. Moučka - 52. Kochan, 78. M. Svoboda, 89. Martinek
Rozhodčí: Popelák - Daniel, Oujezdský
FC Zbrojovka Brno B: Trbušek - Dobrovodský (60. Maděra), Kamenský, Žalud (c), Sedlmajer, Zúbek (28. A. Svoboda), Pachlopník, Moučka, Slunský (46. Gehringer), Jurásek, Lhotecký (61. Procházka)
1.SC Znojmo FK: Koukal (c) - Kratochvíl, Dolejší (33. Kaššai), Pacula, Křivánek, Martinek, V. Švarc (46. Sysel, 85. V. Pospíšil), Herman, Kochan, M. Svoboda (90. Tříletý), Koch

Ohlasy trenérů

Karel Bečka (Znojmo): Prvního poločasu jsme se pouze zúčastnili, chybělo nám nasazení, důraz a soupeře jsme se báli, byl to jeden z našich nejhorších poločasů v soutěži. V druhém poločase nastalo určité zlepšení, ale zápas se již jen dohrával.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin