U19 se po dlouhé pauze nedaří, prohrála na půdě silné Jihlavy

U19 se po dlouhé pauze nedaří, prohrála na půdě silné Jihlavy Z n o j m o - Tři týdny dlouhá pauza bez utkání zanechala na našem starším dorostu zřejmě nemalé stopy. Svěřenci trenéra Bečky se trápí a pohodu si po dvou domácích prohrách se Zlínem B a Hlučínem nevylepšili ani v Jihlavě. Zde to však byla velice obtížná mise, jihlavský exligista bez ztráty bodu suverénně dominuje tabulce. Roli favorita potvrdil i proti Znojmu, kdy ho k výhře nasměrovaly již dvě branky v první půli. Naději sice vykřesal Martinek, ale Jihlava se nenechala překvapit. Zatímco náš nedělní soupeř je tedy nadále první, my se v tabulce nacházíme až na 14. pozici.

 
 
10. (Na Stoupách), sobota 7.10.2017
FC Vysočina Jihlava - 1.SC Znojmo FK  3:1  (2:1)
Branky: 18. a 63. Řezáč, 43. Lokvenc - 54. Martinek
ŽK: 88. Trojánek - 62. Jucha
Rozhodčí: Černý D. - Šetek, Lysý
FC Vysočina Jihlava: Duba - T. Svoboda, Trojánek, Řezáč (c), Lokvenc (74. Pavlas), Matulka, Šteffl (74. Šrámek), Urbánek, Křišťál (76. Pejřimovský), Mikuška, Malata (66. Havlín)
1.SC Znojmo FK: Koukal - Pacula, Sivera, Moravec (c), Křivánek, Sysel (61. Kochan), Martinek (72. Merhaut), V. Švarc (46. Jucha), Herman, Kaššai, M. Svoboda

Ohlasy trenérů

Karel Bečka (Znojmo): Naše zápasy jsou jako přes kopírák, neproměníme jedni, dvě vyložené šance a soupeř jde po našich individuálních chybách do vedení o gól nebo dva. Musíme odstranit hrubé individuální chyby v obranné činnosti, jiná cesta není, protože branky, které soupeři připravujeme se nevidí ani v mladších žácích.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin