Starší dorost přišel o výhru až v závěru utkání

Starší dorost přišel o výhru až v závěru utkání Z n o j m o - Stejně jako U17, zamířil i starší dorost do Frýdku-Místku již v neděli, ovšem kvůli nepříznivému počasí bylo utkání odloženo až na středu. Z toho důvodu trenér Bečka postrádal tradiční brankářskou jedničku Jirku Koukala, který odcestoval s A-týmem do Ústí nad Labem. K bodům byli starší dorostenci rozhodně daleko blíže než jejich kolegové z Áčka. V 65. minutě otevřel skóre kapitán Milan Moravec a vypadalo to na vítězný gól. Frýdku se však povedlo v 81. minutě srovnat Blahutou. V dalším kole čeká U19 třetí zápas po sobě na hřišti soupeře, tentokrát bude zajíždět na půdu Prostějova.

 
 
3. (Stovky), úterý 22.8.2017
MFK Frýdek-Místek B - 1.SC Znojmo FK  1:1  (0:0)
Branky: 81. Blahuta - 69. Moravec
ŽK: 89. Blahuta - 57. Pacula, 65. Moravec
Rozhodčí: Kneisl - Tvardek, Opěla
MFK Frýdek-Místek B: Filipec - Bányácski, Kudláček, Karas (46. Pavela), Ištok, Blahuta, Hladík (86. Srubek), Kopecký, Zima, Veselka (46. Želazko), Kožušník (c)
1.SC Znojmo FK: Šnepfenberg - Koch, Pacula, Herman, Svoboda, Kaššai (78. Sysel), Moravec (c), Křivánek, V. Švarc (88. Jucha), Merhaut (60. Kratochvíl), Martinek (39. Kochan)
 
Zápasový servis

Reportáž

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin