Dvě změny v termínech domácích zápasů

Dvě změny v termínech domácích zápasů Jak už jsme informovali vracíme se v domácích zápasech k pátečním podvečerům pod světly. Přesto ke dvěma změnám došlo - jedné drobné a jedné větší. Více v článku:

 
 
 

7.kolo se domácí zápas s 1.SK Prostějov přesouvá na neděli 2.9. na 18:00. Věříme, že vás náhrada za náš páteční termín bude zajímavá i pro vás. V pátek 31.8. se bude hrát u nás ve Znojmě na Městském stadionu v Horním parku zápas české reprezentace nad 40 let proti stejně starým hráčům FC Barcelona!!

Druhá změna potěší vás všechny, kteří fandí jak našim fotbalistům, tak i znojemským hokejistům. V pátek 21.9. jsme posunuli náš zápas proti FK Ústí nad Labem na 17.hodinu, aby se po skončení zápasu mohli fanoušci přesunout na hokejový duel Orlů, který zase oproti původnímu plánu začne o něco později. K domluvě došlo mezi oběma kluby a věříme, že to znojemští fanoušci ocení - především tedy návštěvou na v hledištích obou sportovišť!

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin