K dohrávce do Frýdku-Místku!

K dohrávce do Frýdku-Místku! Z n o j m o - Dubnový zápasový maraton našeho mužstva nadále pokračuje. Po dvou výsledkově nepovedených domácích prohrách nás nyní čekají dva duely venku. Nejprve v úterý 17.dubna ve Frýdku-Místku!

 
 
 

Jeden ze tří týmů, který je nejvíce namočen v boji o záchranu ve FNL nás vyzve na svém stadionu Stovky. Domácí Lipina (jak se klubu z města o dvou částech přezdívá) v posledních dvou sezonách nezažívají příjemné chvíle. Tu minulou sezonu měl náš soupeř dokonce sestoupit do MSFL, protože skončil na pozici, která dle soutěžního řádu jej k tomu odsuzovala. Jelikož ale ze třetí nejvyšší soutěže na Moravě a ve Slezsku nechtěl nikdo do druhé nejvyšší soutěže postoupit, dostal klub s charakteristickou šerpou na svých dresech šanci znovu ve FNL pokračovat. Tato sezona ale zatím žádné velké zlepšení nepřinesla.

Na podzim jsme doma Frýdek-Místek porazili jen těsně 2:1, když jsme se brankou Honzy Javůrka ujali vedení a přestože hosté srovnali, tak díky nyní již opavskému hráči Jardu Svozilovi jsme si ponechali tři body doma. Ostatně i na jaře 2017 jsme ve Frýdku-Místku vyhráli - dokonce 3:0! Naposledy nás na svém stadionu soupeř porazil na podzim roku 2014! Ze 7 vzájemných zápasů ve FNL jsme čtyřikrát vyhráli, jednou remizovali a jen dvakrát prohráli.

Stejně jako my prohrál doma i náš úterní soupeř. Doma nestačil na SK Dynamo České Budějovice a prohrál 1:2. Sestava frýdecko-místeckých v tomto zápase vypadala takto: Buček – Bala, Literák (C), Biolek, Gáč – Slaninka, Hruška (69. Fukala), Mozol (78. Švrček), Willwéber – Přichystal (60. Chvěja), Varadi. A právě posledně zmiňované jméno asi bude většina fanoušků znát ještě z dresu Baníku Ostrava. V této sezoně dal dvě branky. Jednu branku přidal i v minulém zápase chybějící enfant terrible českého fotbalu a kdysi velký talent Nicolas Šumský.

Náš soupeř už na jaře vyhrál dokonce dvakrát (my jen jednou) a především výhra na Žižkově (kdy my jsme prohráli) měla svou váhu a i proto je aktuálně na nesestupové 14.pozici byť jen o skore před Ústím nad Labem. V čem je naopak Frýdek-Místek jasně nejhorší v celé soutěži jsou vstřelené branky - pouhých 14 za 21 zápasů je opravdu málo. Naopak v počtu obdržených branek - 32 s námi žel drží krok.

Uvidíme, jak dohrávka dopadne a kdo bude více důvodů k radosti. Budeme věřit, že my!

 
 
 
 
Zápasový servis

Preview

Reportáž

Aktuálně
Z fóra
  • Satyarthi: Losem rozhodně máme na postup minimálně do 3.kola, takže když ...
  • satyarthi: Pro p.k.: To byla reakce na můj komentář? Pokud ano, ...
  • Jiří_M.: Malinký, dílčí krůče se povedl, ale nesmí se usnout na ...
  • msz16ion: Jsem moc rád, že jsme porazili Třinec. Trochu mi chybí ...
  • p.k.: Běž do pr....dele, buď si hráči vsadili nebo nic nehráli. ...
  • Satyarthi: Po 10. kole, což je 1/3 soutěže budeme na 13. ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin