Klubový rekordman opět ve Znojmě! Na jih Moravy má namířeno Václav Vašíček

Klubový rekordman opět ve Znojmě! Na jih Moravy má namířeno Václav Vašíček Z n o j m o - V týmové statistice vstřelených gólů v první a druhé lize je již několik roků suverénně na čele. Václav Vašíček odcházel v roce 2014 s touto statistikou ze znojemského hostování zpět do Sigmy Olomouc. Od té doby jej nikdo nepřekonal, vytáhlý útočník nyní bude mít navíc možnost tuto bilanci ještě rozšířit. Chystá se totiž jeho hostování na jihu Moravy, které bude trvat půl roku.

 
 
 

Ve Znojmě se opět obnoví úspěšné spojení trenéra Leoše Kalvody a Václava Vašíčka. Kdysi fungovalo náramně a oba pánové jistě věří, že něco podobného se bude opakovat i nyní. Kanonýr, který na jihu Moravy nastřílel 31 gólů, se v nedávné době dostal z dlouhodobého zranění a formu i kariéru bude restartovat právě ve Znojmě, kde to tak důvěrně zná. Již ve čtvrtek 8. února po necelých čtyřech letech opět vyběhne ve znojemském dresu v přípravném utkání proti HFK Olomouc.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin