Vzhůru na Tábor(sko)!

Vzhůru na Tábor(sko)! Z n o j m o - Pohled na tabulku posledních pěti zápasů FNL není vůbec radostný, jelikož na úplně posledním místě s pouhými dvěma body je naše mužstvo. Po domácí remíze 0:0 s Vítkovicemi následovaly tři prohry a v minulém kole opět remíza 2:2 ve Frýdku-Místku. Výhru by to už chtělo jako sůl - tak proč ne v městě husitů?

 
 
 

Náš soupeř dlouhá léta hrál svoje zápasy druhé nejvyšší soutěže v Sezimově Ústí, ale nyní již hraje v okresním městě, čímž se o něco zvýšily návštěvy. Určitě by byly i vyšší, pokud by domácí tým hrál výše v tabulce jako v předchozích letech, kdy se dokonce bil o postup do nejvyšší soutěže! Jenže letos je to až 12.místo, byť třeba na nás na 7.místě ztrácí jen 5 bodů. Táborsko ale musí sledovat i tu spodní část tabulky, protože na záchranu má náskok jen 7 bodů.

Na podzim jsme doma Táborsko porazili 2:1, když jsme otáčeli zápas. Nejprve ve 20.minutě vyrovnával Kuba Teplý a vítěznou branku pak dal David Štrombach, který v úterním dohrávaném zápase ve Frýdku-Místku rovněž skóroval a zavelel svou brankou k téměř obratu ve skóre.

Pohled na naše vzájemné zápasy s Táborskem prozrazuje, že v dosavadních 9 zápasech jsme 4x vyhráli my, 3x Táborsko a 2 zápasy skončili remízou. Všechny naše výhry jsou z našeho domácího prostředí, znamená to, že jsme doposud u soupeře ještě nevyhráli, maximálně remizovali a nikdy nedali v zápase na jihu Čech více jak jednu branku!

Na jaře Táborsko doposud vyhrálo dvakrát - vždy doma - vysoko 5:1 se Sokolovem a 1:0 s Vítkovicemi. Jedna domácí prohra roku 2018 byla jen v úvodu s Opavou 0:3. V minulém zápase hrálo Táborsko o víkendu v Ústí nad Labem a v divokém závěru zachraňovalo remízu 3:3 v saém závěru zápasu! Jejich sestava vypadala následovně: Toma – Prošek, N´Gimbi, Navrátil (C), Souček – Vandas (73. Blecha), Šandera, Nešický (82. Klusák), M. Kučera – Mršić – Musiol (87. Zavadil). Gólman Toma a útočník Musiol jsou základními stavebními kameny našeho soupeře. Oba jsou v klubu již dlouhou dobu, a Musiol je s 10 brankami čtvrtý nejlepší střelec FNL!

Co se týká celkového počtu vstřelených branek dal náš soupeř kulatých 30. To znamená, že Musiol dal každý třetí gól. V počtu obdržených gólů je náš soupeř o jednu branku lepší.

Podaří se nám tedy po sérii 5 zápasů tedy vyhrát a přepsat tedy dějiny i ze zmiňovaného hlediska první výhry našeho týmu v Táborsku? Věřme tomu!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Satyarthi: Losem rozhodně máme na postup minimálně do 3.kola, takže když ...
  • satyarthi: Pro p.k.: To byla reakce na můj komentář? Pokud ano, ...
  • Jiří_M.: Malinký, dílčí krůče se povedl, ale nesmí se usnout na ...
  • msz16ion: Jsem moc rád, že jsme porazili Třinec. Trochu mi chybí ...
  • p.k.: Běž do pr....dele, buď si hráči vsadili nebo nic nehráli. ...
  • Satyarthi: Po 10. kole, což je 1/3 soutěže budeme na 13. ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin